Standardite publitseerimiskeskus

Eesti E-tervise SA avas aadressil http://pub.e-tervis.ee klassifikaatorite ja standardite publitseerimiskeskuse.

Publitseerimiskeskus on tsentraalne meditsiiniklassifikaatorite ja -standardite avaldamise keskkond, mida haldab Eesti E-tervise Sihtasutus. Keskuses avaldatakse järgneva kahe aasta jooksul Digitaalse Terviseloo infosüsteemis kasutusele võetavad standardid, klassifikaatorid ning loendid. Lisaks on keskuses kättesaadavad Digitaalse Terviseloo infosüsteemi liidestumis- ja kasutusjuhendid.

Keskus on hetkel testimis-faasis, mis tähendab, et esitatud andmed võivad töö käigus veel muutuda või täienduda. Siinkohal ootab Eesti E-tervise Sihtasutus ka süsteemi kasutajate ettepanekuid ja kommentaare nii keskuse funktsionaalsuse kui ka sisu kohta. Kommentaare võib edastada nii telefoni teel kui ka e-mailitsi. Keskuse tehniliseks kontaktiks on See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., sisuline kontakt on See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 694 3941.

Mugavamalt uutest publikatsioonidest teada saamiseks on kasutusel ka RSS infovoog, mida võib tellida vastavat tuge omavate programmide abil.