Üleminek MISP2 versioonile

Juhime tähelepanu, et 16.02.2015 toimub Eesti E-tervise SA poolt hallatavate raviasutuste- ja apteegiportaalide (MISP) üleminek uuele versioonile MISP2. Hetkel on avatud nii vana kui uus MISP, kuid vana versioon suletakse 16.02.2015.

Arstidele ja apteekritele, kes kasutavad haigekassa ja e-tervise e-teenuseid läbi oma programmi (nt Perearst2, Watson, NOOM, Hansasoft jne) on muudatus tehniline – programmi päringud tuleb suunata uuele aadressile. Reeglina on suunamine teostatav programmi hooldava IT-partneri poolt ja päringute adressaadi muutus oma programmis on lõppkasutajale tajumatu.

Arstid ja apteekrid, kes kasutavad haigekassa ja e-tervise e-teenuseid läbi riikliku kasutajaliidese (MISP kasutajaliides, käibel ka nimetus „X-tee“) näevad muudatust ka ekraanilt. Uue versiooni kasutamiseks peab kasutama teist aadressi, kus avanevad ravimite väljakirjutamise ja väljastamise vormid on ka väliselt vanast versioonist erinevad.

Tagamaks sujuvat üleminekut uuele versioonile on kõigile perearstidele/arstidele ja apteekritele palve:

Oma programmi kasutajad palun veenduge enne 16.02.2015, et Teie IT-partner on programmis teinud adressaadi muudatuse (vana MISP portaali asemel uus MISP2 portaal).

Uus kasutajaliides asub järgneval aadressil ning portaaliks valida ekraani paremalt ülalt enda rollile vastav portaal : https://misp2.digilugu.ee/misp2

Uues keskkonnas (MISP2) aadressil http://misp2.digilugu.ee/misp2 on võimalik juba praegu teenuseid kasutada ning asutuse töötajate õigusi hallata. Õiguste haldamise juhend asub Eesti E-tervise SA publitseerimiskeksuses aadressil http://pub.e-tervis.ee/manuals/Asutuse registreerimine ja kasutajaõiguste haldamine MISP2 portaalis/1/misp2_kasutajaoiguste_haldus.pdf.

Täiendavate küsimuste puhul pöörduda E-tervise kasutajatoe poole tööpäeviti kella 9 - 17 telefonil 694 3943 või e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..