Koolitusprogramm

Sotsiaalministeerium koostöös Eesti Haigekassa ja Eesti E-tervise Sihtasutusega  korraldab detsembris 2008.a. tervise infosüsteemi ja retseptikeskuse teabepäevad tervishoiutöötajatele ja apteekritele. Teabepäev korraldatakse Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Rakveres, kokku 5 teabepäeva.
Teabepäeval räägitakse õigusruumi keskselt tervise infosüsteemi ja retseptikeskuse rakendamise ajakavast. Antakse ülevaade tervise infosüsteemi käivitamisest ja teenustest ning tuuakse mitmeid praktilisi näiteid meditsiinidokumentide koostamise ja tervise infosüsteemi edastamise kohta. Samuti vaadatakse lähemalt digiretseti koostamist ja retseptikeskusesse edastamist ning selle alusel apteegist ravimi väljastamist.

ARVUTIKOOLITUSED JÄTKUVAD!

Projekti "Üleriigiline paberivaba (digitaalse) tervise infosüsteemi kasutajakoolitus" raames jätkuvad arvutikoolitused. Osaleda saavad kõik tervishoiutöötajad, farmatseudid ja proviisorid ning kursused on tasuta. Arvutikoolitust rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondist.     

Edasijõudnute kursuse programmi on täiendatud teise mooduliga, mis on jätkuks aprillist augustini toimunud koolitustele. Teemadeks on „Tervise infosüsteemi” (digitaalne terviselugu, digitaalne ravi-järjekorra registratuur, digipilt) ülevaade ja epikriiside ning teiste meditsiinidokumentide koostamine/esitamine/pärimine. Lähemalt tutvutakse ka „Retseptikeskuse” ja digiretseptiga ning Arstiportaali ja Patsiendiportaaliga.

Arvutikoolitusi korraldatakse üle Eesti perioodil oktoober-detsember 2008. Toimuvad ühepäevased kursused kestusega 6 akadeemilist tundi, nii eesti kui vene keeles. Arvuti-kursustel osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine.

ARVUTIKURSUSTE KAVAD
Algkursuse kava, ava siit...
Edasijõudnute kursuse kava moodul I, ava siit...
UUS! - Edasijõudnute kursuse kava moodul II, ava siit...

Kursustele on võimalik registreeruda ka telefoni või e-posti teel:
telefon: 673 5515
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kõik arvutikoolitustel osalenud saavad vastava tunnistuse, mis väljastatakse elektrooniliselt. Tunnistuse saamiseks tuleb saata sellekohane e-kiri aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Registreerimiskeskkonda haldab ning arvutikursuseid viib läbi Protraining Academy UAB ja AS BCS Koolituse konsortsium koos partneritega. Projekti juhib Sotsiaalministeerium.