EHR-Qtn

EHR-QTN

ehr-qEHR-QTN - Thematic Network on Quality and Certification of EHR systems, on Euroopa Komisjoni ICT PSP programmi CIP alaprogrammist rahastuse saanud võrgustikprojekt, milles osaleb 21 organistasiooni üle Euroopa. Projekti periood on 2009 - 2012.

Projekti eesmärk on teadvustada e-teenuste sertifitseerimise vajadust ning edendada tervishoiuvaldkonna e-teenuste, eelkõige elektroonilise haigusloo, sertifitseerimist partnerriikides.

eurorecPartneritena osalevad 27 organisatsiooni üle Euroopa, nende seas Eesti E-tervise Sihtasutus. Projekti koordinaatoriks on European Institute for Health Records - EuroRec. Projekti kohta võib rohkem lugeda ka EuroRec'i kodulehelt.

Euroreci aastakonverents toimus Tallinnas

18. juunil toimus EuroReci aastakonverents esmakordselt Tallinnas, Kaval Antsu talus. Konverentsi ettekanded leiad sündmuse kodulehelt

Lähem info projektijuhilt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Toimus standardiseerimise ja sertifitseerimise töötuba

25. novembril 2009 toimus Rahvusraamatukogus töötuba Standardiseerimine ja sertifitseerimine Eesti e-tervise kontekstis. Töötoa põhieesmärgiks oli tutvustada standardiseerimise ja sertifitseerimise hetkeolukorda ja tuleviku eesmärke Eesti e-tervise kontekstis.

Töötoas esinesid ettekannetega Eesti E-tervise Sihtasutuse juhatuse liige Madis Tiik, infosüsteemi arhitekt Janek Metsallik, TIS rakendusjuht Artur Novek ja standardimise juht Piret Simmo.Ettekannetele järgnes küsimuste ja diskussiooni osa.